BĚŽECKÝ TÝM Status Fit Igy Athletes

BĚŽECKÝ TÝM Status Fit Igy Athletes

Máme obrovskou radost, že Vám můžeme představit náš nový běžecký tým.

Skupinka dvanácti nadšenců od absolutních začátečníků po profi hobíky s obrovským chtíčem, smyslem pro humor a odhodláním posouvat své hranice. Tak by se dal definovat náš tým Status Fit Igy Athletes, který vznikl na jaře roku 2022.

Jako Status Fit máme velkou základnu klientů na našich skupinových trénincích Bootcamp a jako další náš cíl bylo založit běžecký tým, který bude spoečně sdílet radost z běhu a závodního prostředí. A právě ta radost ze sportu je pro nás důležitá. Dobré výsledky a progress nás samozřejmě baví, ale není to prioritou. Chceme šířit potěšení a ukázat, že sportovat a běhat může každý. Záleží nám na tom být součástí sportující populace a přitom netlačit na výkon.

Náš tým byl založen ve spolupráci s obchodním centrem Igy Centrum České Budějovice, které je našim hlavím partnerem a my jím tímto děkujeme za veškerou podporu. 

Jako milovníci přirody se účastníme trailových běhů, ale i silnice nám nevadí. Mnoho z nás si pak užíva extrémní překážkové závody Spartan Race. Veškeré závody běháme od krátkých 5 km distancí až po Ultra závody nad 80km.

 

Běh je životní styl, radost, mentální odpočinek a skvělý nástroj pro fyzickou kondici.
Chceš-li být součástí skvělé party která nesoudí, ale motivuje? Není nic jednodušího než nám napsat a přidat se k nám. Rádi tě přivítáme do týmu ve kterém tě čeká mnoho benefitů se skvělými zážitky.

David Bokůvka