Motivace 2022 Příběh Daniely

Motivace 2022 Příběh Daniely

Rozdíl mezi fotkami je 14 měsíců.  Co je zásadní informace v tomto období je to, že tohoto výsledku nebylo docíleno žádnou dietou ani extrémním deficitem, ale vyváženým stravováním z kvalitních potravin a adekvátním pohybem.

Někdy je potřeba jíst více, aby nastal proces hubnutí.

Danča jedla dlouhodobě na hranici svého bazálního metabolismu, i dokonce pod, za cílem zhubnout. Což mělo právě opačný efekt. Několik měsíců jsme postupně navyšovali kalorický příjem tak, aby se "nastartovalo" spalování a naučila se tzv. jíst. Samozřejmě v kombinaci se silovým tréninkem a kardiem, který měla i předtím.

V současnosti konzumuje Danča zhruba o 700 kcal víc než na začátku spolupráce a výsledky jsou zřetelné.

Teď nás čeká důležitá fáze, kdy musíme upravit poměr pohybu a příjmu energie tak, aby nedošlo k dalšímu hubnutí, ale udržení kondice. Ano trvalo to 14 měsíců, a to z toho důvodu, aby byl výsledek dlouhodobě udržitelný. Takový výsledek si žádá značné úsilí a odhodlání. Je to jen o prioritách a zdravém rozumu.

Tímto příspěvkem chci říct a ukázat, že nejde do nekonečna ubírat jídlo a přidávat pohyb. Kalorický deficit je důležitý, ale má své hranice i pravidla. Každá zkratka vás doběhne.

Pracuj na sobě dlouhodobě a nechtěj mega výsledky za měsíc práce. Danče gratulujeme a děkujeme za důvěru.

Udělej i ty svou fitness proměnu ke zdraví a vitalitě.

David Bokůvka