STATUS FIT CAMP LIPNO

STATUS FIT CAMP LIPNO

Druhý Status Fit Camp Lipno je za námi! A my máme neskutečnou radost, že se to celé opět povedlo - skvělé místo, famózní jídlo a především a hlavně - úžasná parta lidí.

Od pátku do neděle jsme měli pěkně nabitý program od dechového cvičení, cviků na mobilitu kloubů přes trailový běh, trénink běžecké techniky a bootcamp v týmech, až po závěrečný kondiční výšlap na Vítkův hrádek.

To vše proloženo jídlem a zase jídlem. Stravování v Penzion Výtoň je jeden z hlavních důvodů, proč se s kempem vracíme (a vracet budeme) na jedno a to samé místo. Takhle kvalitní a především chutnou stravu našim běžcům a fitneákům jinde zajistit nedokážeme.
My si kemp náramně užili a věříme, že všichni zúčastnění také. Znáte snad zábavnější víkendový program než jen běhat, cvičit, jíst a bavit se s fajn lidmi? My ne! Myslíme, že si tu každý našel své. Někdo osamělý klid v přírodě a někdo zábavu ve skupince běžců s neotřelým humorem.

Moc děkujeme všem zúčastněným za super atmosféru, Penzion Výtoň za ubytování a vaření, Sponserfood.cz za všechny doplňky a LaVita za slevové kódy na jejich delikátní mulťák plný všech potřebných mikronutrientů. Všechno to dokonale klaplo, nakonec vlastně i počasí!

Vidíme se na dalším kempu v květnu 2023, milí přátelé. A ještě jednou DĚKUJEME! Kapacita dalšího kempu bude opět omezena - tak nás sledujte na našich sociálních sítích, ať vám neuteče důležité info.